Kyocera Old Ryobi Professional Rechargeable Cleaner Black DHC180L5 681622A [Equipped with brushless motor for both suction power and quietness] Lithium ion 18V Suction power 90W Continuous use time 20-45 minutes Charging time 84 minutes Cycle